rp_moda100.jpgW szafie każdego z nas z pewnością można znaleźć ubrania, które towarzyszą nam od kilku sezonów. Jak wiadomo moda bywa dosyć kapryśna i zmienna, ale czasami warto postawić na uniwersalne zestawy, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Co zatem powinno się znaleźć w naszej garderobie?

Jeżeli chodzi o panie, to zdecydowanie strzałem w dziesiątkę będzie mała czarna. Krótką czarną sukienkę, a nawet czarną spódniczkę można wykorzystać do wielu stylizacji. Jeżeli do sukienki dobierzemy żakiet oraz klasyczne szpilki z okrągłymi noskami, to w ten sposób możemy się ubrać na przykład na spotkanie biznesowe. Z kolei mocna biżuteria oraz czerwone szpilki, to idealny zestaw imprezowy.

Jeżeli natomiast chodzi o panów to w ich szafach sprawdzą się dżinsy oraz biały t-shirt. Te dwa elementy można wykorzystać do sportowej i eleganckiej stylizacji. Jeżeli do dżinsów ubierzemy marynarkę i zamszowe mokasyny, to tak ubrani możemy iść do pracy. Potem wystarczy zmienić obuwie na sportowe i już możemy spotkać się z przyjaciółmi.