Wejście Polski do Unii Europejskiej dało nam niemal nieograniczone możliwości zagranicznych wyjazdów nie tylko w celach zarobkowych, ale również naukowych. Dzięki mnogości dofinansowań nauczyciele mogą skorzystać z rozmaitych kursów poza granicami naszego kraju. Profesjonalne firmy szkoleniowe po otrzymaniu środków organizują wyjazdy do krajów takich jak Malta, Cypr czy Wielka Brytania.
Na miejscu są przygotowane nie tylko atrakcje do zwiedzania, ale również odbywają się profesjonalne zajęcia z lektorami języka angielskiego. Przebywanie w kraju, w którym wszyscy mówią po angielsku wsparte odpowiednimi szkoleniami pozwala na szybkie rozwinięcie umiejętności i podniesienie swoich kwalifikacji. To także świetna szansa na poznanie obcej kultury i nawiązanie nowych znajomości.
Bez programów i dofinansowań unijnych, mało który pedagog mógłby sobie pozwolić na kosztowny wyjazd. Warto interesować się terminami naborów do kursów doszkalających, gdyż chętnych nie brakuje, a ilość miejsc jest ograniczona.

………
– walidacja metod analitycznych
– szkolenia iso 22000
– Fotoprzekaźnik Sick
– wzorcowanie suwmiarek
– Rysunek Techniczny Maszynowy i Komputerowy Zapis Konstrukcji
– pomoc medyczna helper rozmówki
– Badania i pomiary w elektroenergetyce Orlik
– Vademecum elektryka Poradnik elektryka
– hologram els poznań
– hologram na els