Lubisz swoją pracę, ale już od jakiegoś czasu czujesz, że czegoś brakuje? Rozwiń swoje umiejętności i pokaż szefowi, że stać Cię na więcej. Co zrobić, żeby zdobyć awans?

Po pierwsze zorientuj się, czy w Twojej firmie istnieją jakieś obszary wymagające usprawnienia i naprawy. Znajdź problem i pokaż, że jesteś w stanie go naprawić. W ten sposób pokażesz swoją wartość dla firmy.

Podnoszenie kwalifikacji jest również jednym ze sposobów, by zdobyć awans. Studia podyplomowe pomogą poprzeć Twoją nową wiedzę i pokażą pracodawcy, że poważnie podchodzisz do swojej pracy i stanowiska, które zajmujesz. Pracodawcy są również skłonni lepiej opłacać wykształconych pracowników.

Dzięki nowym umiejętnościom będziesz w stanie lepiej wypełniać swoje nowe obowiązki i tym samym lepiej przysłużysz się firmie. Każdy szef, który widzi zaangażowanego pracownika, który przynosi zyski firmie będzie chciał go utrzymać i nagrodzić. Awans masz na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko trochę czasu i oddania firmie, by to udowodnić.

………
– Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się eksploatacją sieci
– Poradnik opracowania i wdrażania systemu HACCP gastronomia
– Modelowanie 3D w programie AutoCAD
– kurs instruktora hipoterapii
– nauka gry na gitarze dla dzieci poznań
– hologramy semestralne
– szkolenie iso 31000
– gabloty ekspozycyjne – Paraga Centrum
– Wózki jezdniowe podnośnikowe poradnik
– GEODEZJA T I – W TEORII I PRAKTYCE