Zageszczanie wlosow Poznan (4)Osoby, które chcą mieć piękne, długie i gęste włosy mogą poddać szeregowi zabiegów, które to pozwolą na osiągnięcie zamierzonego celu. Niektóre metody nie są nawet specjalnie drogie, a dają naprawdę bardzo zadowalające rezultaty. Natomiast dla osób, które już od lat zmagają się z ciężkimi problemami łysienia są przeznaczone inne, bardziej specjalistyczne zabiegi.

Najpopularniejszym i zdecydowanie najmniej inwazyjnym zabiegiem jest ten wykonywany w salonie fryzjerskim, czyli zagęszczanie włosów poznań. Zabieg polega na dodawaniu pasm włosów naturalnych lub sztucznych. Zabieg trzeba jednak powtarzać co najmniej raz na kilka miesięcy.

Zdecydowanie bardziej specjalistycznym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Taki zabieg można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej i polega on na wstrzykiwaniu w skórę głowy różnych substancji odżywczych i leczniczych, które mają pobudzić cebulki włosowe. Zabieg ten może dawać naprawdę dobre rezultaty, ale także trzeba go co jakiś czas powtarzać. Najbardziej inwazyjnym zabiegiem jest natomiast przeszczep włosów. Także i na tę opcję decyduje się bardzo wiele osób, gdyż skuteczność takiej operacji jest duża.