Modna w ciąży

Jeśli zostałaś mamą wcale nie oznacza to, że musisz rezygnować z takich przyjemności jak wyjścia towarzyskie. Co prawda alkohol czy papierosy, musisz odstawić na bok, ale chwila relaksu z bliskimi koleżankami, na pewno Ci nie zaszkodzi. Zanim wybierzesz się na takie wyjście, powinnaś zadbać o odpowiednią kreację. Zakupów takich możesz dokonać w każdym internetowym jak i tradycyjnym sklepie, którego specjalizacją jest między innymi ubrania ciążowe.

W zależności od tego, jakiego rodzaju wyjścia towarzyskie są Ci najbliższe, takie też kreacje powinnaś dla siebie wybrać. Jeśli częściej wychodzisz na bardziej szykowne imprezy, wówczas powinnaś zadbać o taką elegancką odzież jak chociażby sukienki. Powinny być one lekko dopasowane u góry i dość luźne w talii. Najlepiej, jeśli wyposażysz się w sukienki wykonane z takich materiałów jak: lycra, wiskoza, bawełna. Są to tkaniny sprzyjające Twojemu stanowi a przy tym delikatnie podkreślające kształtną figurę ciążową. Wyjściowa odzież ciążowa to również eleganckie spodnie wraz z dobraną odpowiednio górą na przykład w postaci modnych, niekrępujących ruchów a jednocześnie podkreślających atuty Twojej urody topów. Pamiętaj też, że sprzyjają Ci wówczas najbardziej te modele, wyposażone w dekolt z kształcie litery V. Oczywiście, jako elegancka mama, może również wybrać spódnicę. Najbardziej polecane są modele szyte na zakładkę. Dzięki takiemu krojowi, nie tylko podkreślą one Twoją sylwetkę, ale również nadadzą jej bardziej kobiecego wdzięku.

Jak sama widzisz, możliwości na to, byś mogła zabłysnąć wśród towarzystwa również w czasie ciąży nie brakuje. Oczywiście nie zwalnia Cię od obowiązku myślenia o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie z dzieckiem czyli pieluszki wielorazowe, pobudki w środku nocy, kosmetyki dla niemowląt czy chociażby wózki dziecięce. Jednakże, jako nowoczesna i świadoma swojej przyszłej roli mama, masz również prawo do wypoczynku i relaksu. Na myśli o tym, jakie pieluszki wielorazowe czy które kosmetyki dla niemowląt powinnaś kupić bądź też, jaka odzież dziecięca musi znaleźć się w szafie Twojej małej pociechy – starczy jeszcze czasu. Ważne byś umiejętnie pogodziła te jakże bardzo istotne dwie sfery swojego życia.