Skóra po depilacji może być obolała i wrażliwa. Po usunięciu włosów, w miejscach ich wyrwania powstają mikroranki, które muszą się zagoić, jest to pożądany objaw, świadczący o tym że włos został wyrwany w całości. To jak skóra reaguje na depilację jest sprawą bardzo indywidualną oraz zależną od okolicy poddanej zabiegowi. Normalnymi reakcjami są: rumień, nadwrażliwość skóry, lekkie pieczenie, delikatny obrzęk okołomieszkowy. W zależności od skóry mogą trwać od kilku godzin do około dwóch dni.

Po zabiegu są aplikowane profesjonalne kosmetyki i zalecamy odpowiednią pielęgnację w domu. Należy skórę nawilżać delikatnymi balsamami, stosować preparaty zapobiegające wrastaniu włosów Depileve lub peelingi.

Bardzo ważne aby przez kilka dni po zabiegu staramy się nie dostarczać skórze kolejnych wrażeń, nie korzystamy z sauny, solarium czy basenu.

słowa kluczowe: bikini hollywood depilacja, bikini brazylijskie foto, brazylijskie bikini foto, wosk i wizaż, bikini french wax, bikini hollywoodzkie depilacja