Długo zastanawialiśmy się nad firmą, którą wprowadzimy do sprzedaży w salonie Wosk i Wizaż. Zarówno doświadczenie życiowe jak i zawodowe nasuwa wniosek że nie ma firm, których wszystkie produkty to przysłowiowy ‚strzał w dziesiątkę’. Postanowiliśmy zatem wprowadzić produkty kilku marek, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Poszukiwaliśmy kosmetyków doskonałej jakości, ocenialiśmy ich opakowanie, trwałość, kolorystykę i przystępną cenę. Bardzo ważnym było dla nas by chociaż jedna z marek była marką polską i w tym przypadku postawiliśmy na HEAN’a, którego cienie, błyszczyki czy pomadki zaskoczyły nas jakością i mocą koloru.

Z pomocą internetu dowiedzieliśmy się o bardzo chwalonych i poszukiwanych bronzerach i pudrach angielskiej firmy W7.Zapoznaliśmy się z ofertą tej firmy i znaleźliśmy jeszcze kilka perełek, które wprowadziliśmy do asortymentu, między innymi zestawy cieni do makijażu Smoky Eyes.

Chcąc poszerzyć ofertę podkładów w kremie, testowaliśmy dosłownie wszystko aż w końcu wybraliśmy popularną markę Golden Rose i jej linię nawilżających i doskonale kryjących podkładów Perfect Finish.

Bibułki matujące to doskonały, choć jeszcze nie tak popularny produkt, idealny do szybkich poprawek makijażu. Niezbędny w każdej torebce pozwala szybko i dyskretnie zmatowić skórę. Asortyment sklepu bez tego produktu byłby niekompletny i tutaj wybór padł na bibułki firmy Marion, które nie tylko absorbują sebum ale dzięki zawartości pudru matują skórę na dłużej.

słowa kluczowe: wizaz nie działa, makijaż ślubny ceny, bikini brazylijskie co to jest, koszt depilacji woskiem, depilacja cukrowa łódź, woski do depilacji rodzaje, depilacja włosów z nosa, depileve logo, golenie bikini zdjęcia