tampony-na-noc-3Nocne zabezpieczenia

Bardzo trudno jest spokojnie spać z myślą, że rano po wstaniu, nasza pościel lub ulubiona piżama, będą przemoczone. Trudno też, podczas
menstruacji, kontrolować się w nocy, czasami, w trakcie snu poruszamy się nieświadomie, zmieniamy swoje pozycje, sprzyja to niekontrolowanym wyciekom. W przypadku gdy używamy podpaski lub zwykłego tamponu, nie zawsze ciecz wchłonie się tam gdzie powinna. Przykre niespodzianki, które spotykają nas rano, w okresie naszej menstruacji, zawsze są nieprzyjemne.
Ostatnio na rynku pojawiły się specjalne tampony na noc, można ich używać nieprzerwanie przez 8 godzin. Są wyprodukowane z bardzo chłonnych włókien i posiadają skrzydełka. Skrzydełka doskonale dopasowują się do ciała kobiety i powodują, że ciecz kierowana jest do wnętrza tamponu. Tampony na noc to idealne zabezpieczenie, kobiety, które na ogół stosowały podpaski, pomału przekonują się, że to właśnie ten rodzaj tamponów, zabezpieczy je idealnie. Ochrona ta występuje w dwóch wariantach, jako normalne i super.