Co będzie modne tej jesieni?

Co będzie modne tej jesieni? Jakie kolory, fasony, desenie będą królować na wybiegach mody, będą ozdobą manekinów w witrynach sklepowych, etc?

Tej jesieni projektanci mody stawiają na butelkową zieleń. Ten kolor to doskonała alternatywa dla wciąż modnej czerni. Ten ciemny, głęboki odcień zieleni doskonale skomponuje się z bielą, beżem, a także z wszelkimi odcieniami żółtego czy pomarańczowego.

Niekwestionowanym czarnym koniem tegorocznych pokazów mody będą stroje w angielskich klimatach, które zachwycają swoją prostotą, elegancją i dobrym smakiem. Nie zabraknie również ponadczasowych tweedów, które w połączeniu z każdą barwą czy szkocką kratą stworzą połączenie wprost idealne.

Fasony inspirowane modą męską ponownie zagoszczą w damskiej garderobie. Panie w męskich stylizacjach będą kusić, zachwycać, olśniewać. Oczywiście oprócz męskich krojów w witrynach sklepowych wciąż będzie miejsce dla plisowanych spódnic czy szyfonowych koszul z żabotami. Tak, więc z pewnością każda z nas znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Jesień czy zima to pory roku, kiedy, to temperatura na zewnątrz osiąga bardzo niski pułap. Warto, więc nakładać na siebie wiele ubrań. Tej jesieni ubiór na tzw. „cebulkę” zapewni nie tylko odpowiedni komfort cieplny, ale również będzie niezwykle modny. Aby wcielić owy trend w życie wystarczy tylko nałożyć na siebie kilka warstw, które różnią się między sobą nie tylko kolorem, ale również i długością. Nowością będzie tylko możliwość łączenia ze sobą kilku skrajnie różnych tkanin np. wełny z tiulem i skórą.

Mylące oko szlaczki, zygzaki, psychodeliczne esy – floresy, które w latach 70 były ozdobą wnętrz tym razem zagoszczą na ubraniach. Ta jesień będzie, więc prawdziwym rajem dla miłośników wszelkiego rodzaju printów. Jednak, aby wyglądać modnie i zachwycać należy pamiętać o zachowaniu umiaru. Nałożenie na siebie kilku różnych deseni może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.