oliwka-johnson-2Oliwka Johnson Baby to produkt, który nie ma sobie równych na rynku nawilżaczy dla niemowlęcia. Twoje dziecko znacznie różni się od Ciebie. Kluczową różnicą jest jego skóra – bardzo delikatna i podatna na uszkodzenia. Możesz zapewnić swojemu dziecku kompleksową i dogłębną ochronę skóry. Oliwka Johnson nawilża dwukrotnie bardziej niż inne balsamy oferowane przez inne firmy kosmetyczne.

Każda kochająca matka wie jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka, oliwka Johnson oferuje lekką warstwę ochronną na skórze Twojego dziecka. Po wyjęciu dziecka z kąpieli, wklep i wmasuj odrobinę oliwki w skórę niemowlęcia. Delikatny masaż pozwoli na szybsze wchłonięcie się oliwki i rozluźni skórę Twojego noworodka. Oliwka Johnson jest testowana dermatologicznie i jest hipoalergiczna dla skóry noworodka.

Oliwka Johnson cieszy się zaufaniem matek od ponad stu lat. Skóra dziecka traci wilgoć znacznie szybciej od skóry osoby dorosłej, oliwka Johnson oferuje długotrwałą ochronę i odpowiednie nawilżenie. Jeśli zależy Ci na uśmiechu Twojego dziecka, oliwka Johnson to coś dla Ciebie.