Piękno zaczyna się we wnętrzu naszego ciała. Codziennie należy uzupełniać minimum 1,5 litra płynów. Woda pozwala nam oczyścić organizm z toksyn. Dzięki temu osoby, ze skłonnościami do tycia, mogą pozbyć się nadmiaru niechcianej pomarańczowej skórki – cellulitu.

Skóra z wiekiem, nie jest już tak elastyczna i sprężysta jak dawniej. Traci też swój naturalny blask. Dlatego należy o nią szczególnie i odpowiednio dbać. Wzbogać w swoją dietę owoce i warzywa. Witaminy bardzo pozytywnie wpłyną na stan Twojej skóry, szczególnie witamina K i te z grupy B. Aby być piękną musisz dbać o uzupełnianie płynów i witamin.

Skóra oprócz odżywienia wewnętrznego potrzebuje także takiego zewnętrznego. Solarium i nadmierna opalenizna nie sprzyjają elastyczności naszej skóry. Promienie UV przyspieszają proces starzenia. Dlatego unikaj solarium i od czasu do czasu opalaj się na słońcu.

Dobry balsam do ciała z witamin powinien być zawsze na Twojej półce. Przy bardzo wrażliwej skórze polecamy mleczka, szczególnie te z wyciągiem z oliwek. Dla suchej skóry polecamy olejki. Dziecięce olejki są najlepsze bo zawierają witaminy i odżywcze składniki.
Jak dbać o skórę na twarzy?

Skóra na twarzy jest bardziej wrażliwa niż ta na całym ciele. Codziennie oczyszczaj ją delikatnym żelem do ciała, najlepiej z wyciągu z winogron. Winogrona mają właściwości oczyszczające. Młode dziewczyny mogą używać delikatnego codziennego kremu, kobiety po 30 roku życia powinny używać osobnych kremów na noc i na dzień. Takie kremy zawierają odpowiednie mikroelementy na odpowiednią porę. Raz w tygodniu wykonuj naturalną maseczkę z krystalicznego miodu i mleka. Delikatnie wcieraj w skórę twarzy i pozostaw na kilka minut. Następnie spłucz delikatnie letnią wodą. Zawsze wycieraj twarz w czysty ręcznik- najlepiej mieć do tego osobny.

Nie trzeba wspominać, że piękno całego ciała warto eksponować poprzez jego golenie, dlatego depilacja laserowa Poznań jest bardzo popularna. Gładkie i zadbane nogi przyciągają wzrok mężczyzn i kobiet.